категорії: новина

Гурт PICK UP. Відеокліп Більше Позитива (відео)

теґи: Pick-Up, Більше Позитива, кліп

Офіціоз: "Молода київська група PICK-UP презентувала свій дебютний  кліп Більше Позитива. Зйомки проходили 16 і 17 травня у багатьох локаціях міста Києва. Головну роль у кліпі зіграла молода актриса Катерина Шенфельд, яка вже встигла засвітитися у серіалі "Дві сторони однієї Ганни" на каналі Інтер. Сценарій до відео написаний Леонтовичем Костянтином, фронтменом гурту PICK-UP, а також Анною і Євгенією Курдибан. У сюжетну лінію вкладена ідея того, що Вам нікуди не дітися від позитиву та гарного настрою. Саме це і намагалася донести гурт PICK-UP і режисер Микита Казмирук протягом трьох з половиною хвилин."

 " Живи співай 
З радістю кожну мить повсякдень зустрічай 
Стрибай злітай 
Не зупиняйся і часу не гай" 

 От яка дилема: задля власного переконання у неможливості розуміння логіки сучасних піснетворців гуглиш "більше позитиву" – і бачиш 120 000 сайтів із цим словосполученням, у першому рядку цитати Тігіпка; набираєш "більше позитива" – і  випадає  548 000 сайтів, а зверху – ця група із амбітною назвою PICK UP. Що вимагає крутого наповнення і якісного відео. Натомість ми отримали дещо, яке посереднє між домашнім відео і роботою регіонального телебачення на тему: "Моя кохана Чернігівшино, позитивною будь!" (потрібне – замінити). Не буду грішити – режисер намагалась зробити хороший відеоряд, тільки вийшло щось таке: наздоганяємо дівчинку – вона втікає від придурків у переході – приходить до друзів і кидається кльовими навушниками, бо там грала ця пісенька (молодець!) – гарні хлопаки грають свій перший забійний хіт на даху дев'ятиповерхівки спального району – діти люблять бігати і кататися у гарну погоду, і це так позитивно.

 "Чому чому ти мислиш примітивно
Чому чому тільки бачиш негативне"

 Офіціоз: "PICK-UP – це поєднання багатьох музичних стилів і яскраво виражених текстів на різноманітні теми. У своїх піснях група зачіпає теми любові, переживань, відносин, глобальних проблем тощо ".

Сценарій про хлопчика-маніяка (із друзями), який переслідує якусь непонятливу дівчину, вимагаючи у неї, щоб вона щось зрозуміла і стала хорошою: підпустила головного героя до себе і осяяла своєю прихильністю і позитивом. Жесть. Яка патетика. Як часто ми думаєм про це: що ж ти, така сяка, мене не любиш?

 ІТОГО: Хто не любить клопоту, мусить навчитися жити просто й убого. Замість того, щоб тихо десь у підвалі працювати над собою, відзняли купу кадрів із барабанами на даху.

 Приспів коника-стрибунця:

 Живи! Співай!
З радістю кожну мить
Повсякдень зустрічай!
Стрибай! Злітай!
Не зупиняйся і часу не гай!

 

 P.S. А я так і не утяв орфографічне ось це: чому "Більше позитивА"? :)